נגישות לקהלים

30 אחוז מהקהל שלכם הינו בעל מוגבלות כלשהי, אם בראייה, שמיעה, תפיסה או הבנה. כדי להגדיל את קהל הלקוחות שלכם ולקבל אהדה מקהל רחב של משתמשים שזקוקים להנגשה, אנחנו ממליצים להנגיש את האתר שלכם. עם הסמכה לנגישות בכל הרמות, נוכל לעזור לכם לעצב ולפתח אתר שמרחיב את יעדי החשיפה לנתח רחב של לקוחות פוטנציאלים.

במה אנחנו טובים?

1. תכנון, עיצוב ופיתוח אתרים מונגשים לכל הרמות

2. ייעוץ להנגשה של אתרים קיימים

3. תכנון חווית משתמש לאתרים חדשים הזקוקים לפתרונות הנגשה

לקוחות שזקוקים להנגשה שמנווטים באתר שאינו מונגש מקבלים עודף אינפורמציה ואינם יכולים לקבל את התוכן בצורה ברורה, או שכלל אינם חשופים לתוכן שלא הונגש באתר שלכם. הם יאבדו את דרכם בתוך האתר וינטשו אותו באכזבה. אותם לקוחות שיגלשו לאתר שהונגש יוכלו לנווט בו בצורה קלה ויוכלו להשיג את מבוקשם. לקוחות אלה אף יחזרו לאתר שלכם ויעודדו קהילה שלמה של אנשים הזקוקים להנגשה, להכנס לאתר שלכם.

ההנגשה כוללת גישה אידיאלית לתוכנות קוראות מסך ולגלישה עם מקלדת; עיצוב חכם המתאים את עצמו לגדלי מסכים וגם להגדלה, הקטנה והדגשה של אלמנטים באתר; תכנון מוקדם של מבנה האתר ואירגון התכנים בהקשר לנגישות; הדרכה וליווי בכל מה שקשור לתוכן נגיש ונגישות בכלל; כל אלה, יאפשרו לכם להעניק לכלל לקוחותיכם אתר מונגש, נוח ובהיר.

האתרים שאנחנו מפתחים הנם אתרים רספונסיביים, מותאמים לכל המסכים. בעיצוב חכם מקבל המשתמש במסך הנייד שלו ובכל מסך אחר את אותה אינפורמציה ובעיצוב מותאם מסך, כך שהמסר שעובר יהיה אפקטיבי בכל מכשיר ומכשיר. 

לקבלת הצעת מחיר לעיצוב ופיתוח אתר מונגש צרו איתנו קשר.

תקשורת מעולה עם לקוחות, הערכה והקשבה, הם הבסיס לפרויקט מוצלח. יש לנו אורך רוח ומלא סבלנות להגשים את האתר שראיתם בדמיונכם. 
לקריאה נוספת >

טכנולוגיה וחדשנות הם הבסיס ליצירה שאפתנית המבקשת לראות ביעד את מה שעדיין לא נברא וליצור אותו. 

לקריאה נוספת >

מחקר ואירגון נכון של מידע מאפשרים לנו להעניק חוויה אפקטיבית למשתמש האופייני
ולהשיג יעדים מדויקים.

לקריאה נוספת >

© 2018 All Rights Reserved to Studio Yoti